Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Nobody 2Rated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 4.0
Break OutRated ★ 3.5
The Yellow Sea Director's CutRated ★ 5.0- Dachimawa LeeRated ★ 4.5
Gladiator IIRated ★ 2.5- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 3.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 3.0
The Out-LawsRated ★ 1.5
MantisRated ★ 1.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
A Normal FamilyRated ★ 3.5
RevolverRated ★ 2.5