Series
Ratings
126
Flower Crew: Joseon Marriage AgencyRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Rookie Historian Goo Hae-RyungRated ★ 4.5
Chief KimRated ★ 4.0- Travel With Dr. Trivia Season 2Rated ★ 4.5
For You in Full BlossomRated ★ 5.0
Fruits BasketRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
Ascendance of a BookwormRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Pegasus MarketRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
Memories of the AlhambraRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 4.0