Series
Ratings
41
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
A Shop for KillersRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
SIXRated ★ 4.0
SIXRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Big Bet Season 2Rated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Chief of Staff Season 1Rated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.0
A Model FamilyRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.5
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5