Series
Ratings
37
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.5
RomanceRated ★ 4.5
Fashion 70'sRated ★ 4.0
The King of DramasRated ★ 4.0
Tamra IslandRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5- Invisible ManRated ★ 4.0
CSI: MiamiRated ★ 4.5
Famous PrincessesRated ★ 4.0- Grey's AnatomyRated ★ 4.0
H.I.TRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 5.0
SignRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0