Series
Ratings
123
The TyrantRated ★ 3.5
The Worst of EvilRated ★ 4.0
Our MovieRated ★ 4.5
Love MeRated ★ 4.5
Eun-soo's Good DayRated ★ 3.0
KarmaRated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
AemaRated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Friendly RivalryRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
The TrunkRated ★ 4.5
Family PlanRated ★ 4.5
Shop of the LampRated ★ 3.5- DoubtRated ★ 4.5
- JeongnyeonRated ★ 5.0