Movies
Ratings
684
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Honokaa BoyRated ★ 3.5
The Hurt LockerRated ★ 4.0
There’s Still TomorrowRated ★ 4.5
HoppersRated ★ 4.0
SiratRated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
FrankensteinRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Send HelpRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 4.0
The RosesRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Enola Holmes 2Rated ★ 4.0
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 4.0
Nouvelle VagueRated ★ 4.5