Series
Ratings
12
Bloodhounds Season 2Rated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 4.0
Would You Marry Me?Rated ★ 2.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
Twinkling WatermelonRated ★ 3.5
Last Samurai StandingRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
A Hundred MemoriesRated ★ 4.0
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 3.0
My Country: The New AgeRated ★ 3.5