Titles you rated
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0
The Great DoctorRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Painter of the WindRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 3.5
Dong YiRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 5.0
Missing YouRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 5.0
Warm and CozyRated ★ 5.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 5.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 4.0
Jeong Do JeonRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 5.0
Gu Family BookRated ★ 5.0