Movies
Ratings
1042
Past LivesRated ★ 5.0
The Great FloodRated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 5.0
MaterialistsRated ★ 2.5
WickedRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Lost in StarlightRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 5.0
Anyone But YouRated ★ 3.0
Good GriefRated ★ 4.0
The Taste of ThingsRated ★ 5.0
AlienRated ★ 4.5
Mission: CrossRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0