Titles you rated
Game of ThronesRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Prison Break Season 2Rated ★ 3.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 5.0