Series
Ratings
13
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Doctor SlumpRated ★ 2.0
Summer StrikeRated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.0