Series
Ratings
88
Can You Translate This Love?Rated ★ 2.5- 냉면 랩소디Rated ★ 4.5
- 주관식당Rated ★ 5.0
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
- 저스트 메이크업Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
더 인플루언서Rated ★ 2.0
The Devil's PlanRated ★ 4.0
Resident PlaybookRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
My Lovely GirlRated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Sweet Home Season 3Rated ★ 4.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
When the Weather is FineRated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Sweet Home Season 2Rated ★ 4.5