Movies
Ratings
877
The HousemaidRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0- Omniscient ReaderRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0- Detective Conan: The Culprit from the PastRated ★ 2.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.0- The Old Woman with the Knife: International CutRated ★ 3.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 2.0- The UglyRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
The Great FloodRated ★ 1.5
Journey to the West: Conquering the DemonsRated ★ 2.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0