Titles you rated
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 3.5
Turn to Me Mukai-kunRated ★ 3.5
Tokyo Tarareba Girls 2020Rated ★ 2.5
Tokyo Tarareba GirlsRated ★ 2.5
Logically Impossible! Detective Ryoko Kamizuru Is on the CaseRated ★ 3.0
Testimony of NRated ★ 4.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 2.5
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.0
Hot SpotRated ★ 4.0
My Favorite FlowerRated ★ 3.5
Undercover Investigator Matsushita KoheiRated ★ 4.0
#RemoloveRated ★ 3.5
Zootopia+Rated ★ 3.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
AsuraRated ★ 3.5
DearestRated ★ 5.0
Romantics AnonymousRated ★ 3.0- Hotaru no HikariRated ★ 2.5
- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5