Series
Ratings
87
Chainsaw ManRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
Chief KimRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-Nine Season 8Rated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 3.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 3.5