Movies
Ratings
378
I Just Didn’t Do ItRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 3.5
YurigokoroRated ★ 3.0
The Clovehitch KillerRated ★ 3.5
The Chronicles of EvilRated ★ 4.0
Pale MoonRated ★ 5.0
The Frozen GroundRated ★ 3.0
The MachinistRated ★ 4.5
End of WatchRated ★ 5.0
In the Line of FireRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 4.0
Parallel LifeRated ★ 2.0
The Truth BeneathRated ★ 5.0
VacancyRated ★ 3.0
Die BadRated ★ 4.0
The UninvitedRated ★ 4.0
BluebeardRated ★ 4.0- The Sound of MemoriesRated ★ 1.0
Shutter IslandRated ★ 5.0