Series
Ratings
298
Skyscraper LiveRated ★ 5.0
Splendid DaysRated ★ 0.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
Last Samurai StandingRated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Mercy for NoneRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
TriggerRated ★ 3.0
Hot SpotRated ★ 4.0
Dragon Ball Super Season 3Rated ★ 3.0
Dragon Ball DAIMARated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Gundam: Requiem for VengeanceRated ★ 3.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0
The TyrantRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 1.0
Hellbound Season 1Rated ★ 1.0