Series
Ratings
21
Kamisama KissRated ★ 5.0
Oshi no KoRated ★ 5.0
Dr. STORKSRated ★ 4.5
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0- Hotaru no HikariRated ★ 2.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
Pop Team EpicRated ★ 4.0
Overprotected KahokoRated ★ 4.5
You're My PetRated ★ 4.5- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 5.0
- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 1.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5
SkinsRated ★ 2.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0