Titles you rated
- Physical: AsiaRated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 3.5
I'm Taking the Day OffRated ★ 2.5
Tomorrow, I'll Be Someone's Girlfriend Season 2Rated ★ 3.0- Tomorrow, I'll Be Someone's Girlfriend Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.5
Motel CaliforniaRated ★ 2.0
XO, Kitty Season 2Rated ★ 2.5
XO, Kitty Season 1Rated ★ 2.5
Mr. PlanktonRated ★ 4.5- Bloody Game Season 3Rated ★ 3.5
- AccompliceRated ★ 2.0
Shop of the LampRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5- Divorced Singles Season 6Rated ★ 3.0
- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5