Movies
Ratings
80
R-PointRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
Angels & DemonsRated ★ 3.0
The ClientRated ★ 5.0
Tropic ThunderRated ★ 1.0
Untold ScandalRated ★ 1.0
Be Kind RewindRated ★ 1.0
Resident EvilRated ★ 5.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 5.0
The TunnelRated ★ 3.0
Fists of LegendRated ★ 4.0
Happy FlightRated ★ 1.0
PainlessRated ★ 4.0
Another Public EnemyRated ★ 4.0
The PartyRated ★ 1.0
OrphanRated ★ 5.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 1.0
SecretRated ★ 1.0
The Amityville HorrorRated ★ 2.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0