Titles you rated
Child's PlayRated ★ 3.0
Silent HillRated ★ 3.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.5
The Golden CompassRated ★ 2.0
Resident EvilRated ★ 2.0
Le Grand ChefRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 3.5
anohana: The Flower We Saw That Day - The MovieRated ★ 4.0
An Ethics LessonRated ★ 2.0
The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 2.5
Boomerang FamilyRated ★ 3.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 2.5
The Snow White Murder CaseRated ★ 4.0
[REC]Rated ★ 3.5
Happy FeetRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 3.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 3.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 2.5
Blade IIRated ★ 3.0
ChawRated ★ 2.0