Movies
Ratings
71- Les MisérablesRated ★ 5.0
Sex and the City 2Rated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
Moulin Rouge!Rated ★ 5.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 5.0
Mean GirlsRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
AmélieRated ★ 5.0
Pretty WomanRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
Sex and the CityRated ★ 5.0
Coyote UglyRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
Love On-AirRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0- ザ・タイタニックRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 4.0