Series
Ratings
71
Hacks Season 1Rated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 4.0
What We Do in the ShadowsRated ★ 4.0
Behind Your TouchRated ★ 2.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0
First LoveRated ★ 3.0
Work Later, Drink NowRated ★ 2.5
Work Later, Drink NowRated ★ 3.5
Hazbin Hotel Season 1Rated ★ 3.0
KaosRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 1.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5- JeongnyeonRated ★ 2.5
Good Omens Season 1Rated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5