Movies
Ratings
289
RageRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 3.5
The Light Shines Only ThereRated ★ 3.0
The Truth BeneathRated ★ 4.0
American BeautyRated ★ 4.0
HeartRated ★ 2.5
Bitch on the BeachRated ★ 5.0
Kamikaze GirlsRated ★ 5.0- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 2.5
The Great PassageRated ★ 3.0
What's Wrong with Me? kkRated ★ 3.5
Fallen AngelsRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 4.0
Happy TogetherRated ★ 5.0
Midsommar Director's CutRated ★ 4.0
CloserRated ★ 3.5
Chico & RitaRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.5
An Old LadyRated ★ 3.5
The GraduateRated ★ 5.0