Movies
Ratings
1323
Gulliver's TravelsRated ★ 3.0
Battlefield HeroesRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
BraveRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
PompeiiRated ★ 1.5
The PiratesRated ★ 1.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 2.5
Gone GirlRated ★ 4.5
Dracula UntoldRated ★ 3.0
Taken 3Rated ★ 2.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
SpyRated ★ 2.0
AssassinationRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.0
SpectreRated ★ 2.0