Series
Ratings
81- The Queen's ClassroomRated ★ 5.0
Gokusen Special 3Rated ★ 5.0
LifeRated ★ 5.0
The Last CinderellaRated ★ 5.0- Rich Man, Poor Woman in New YorkRated ★ 5.0
Mei-chan's ButlerRated ★ 5.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 5.0- Gokusen Season 3Rated ★ 5.0
You're My PetRated ★ 5.0
Gokusen Season 2Rated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0- GokusenRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Mr. BeanRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 2.0
The LegendRated ★ 5.0
East of EdenRated ★ 1.0
Pride and PrejudiceRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 2.0
PastaRated ★ 4.0