Series
Ratings
135- Oshi no Ko Season 3Rated ★ 4.0
SPEC: ShouRated ★ 3.5
Gintama': EnchousenRated ★ 4.0
NEW GAME!Rated ★ 3.5
Gintama'Rated ★ 4.0
ACCA: 13-Territory Inspection Dept.Rated ★ 3.0
Gabriel DropOutRated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 3Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 3.5
BanG Dream! Ave MujicaRated ★ 3.5- Re: Life in a different world from zero Season 3Rated ★ 3.5
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 3.5
ElementaryRated ★ 4.5
ElementaryRated ★ 4.0
From Bureaucrat to Villainess: Dad's Been Reincarnated!Rated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 3.5
ElementaryRated ★ 4.0