Titles you rated
Last Action HeroRated ★ 4.5
Take PointRated ★ 2.0
Game of DeathRated ★ 4.0
Project ARated ★ 4.0
All Quiet On The Western FrontRated ★ 4.0
My Wife Got MarriedRated ★ 3.5
The Last SupperRated ★ 4.0
The Current WarRated ★ 4.0
The HuntRated ★ 3.5
Wind RiverRated ★ 3.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.5
American MadeRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.5
The Equalizer 3Rated ★ 4.5
Hardcore HenryRated ★ 3.5
BloodshotRated ★ 3.5
The Equalizer 2Rated ★ 4.5
Den of ThievesRated ★ 4.0
The FounderRated ★ 4.5
Atomic BlondeRated ★ 3.0