Series
Ratings
195
Battle of FatesRated ★ 2.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
The Recruit Season 2Rated ★ 3.0
The Recruit Season 1Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
The WhirlwindRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.5
Inventing AnnaRated ★ 4.0
Da Vinci's DemonsRated ★ 4.0
Da Vinci's DemonsRated ★ 4.0
Da Vinci's DemonsRated ★ 4.0
LoveRated ★ 3.0
LoveRated ★ 3.0
Russian DollRated ★ 4.0
Russian DollRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0