Titles you rated
AmyRated ★ 4.5
SiratRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 4.5
ThirstRated ★ 5.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
Red RocketRated ★ 3.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 3.0- The ScamRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Hijack 1971Rated ★ 3.0
Crows ZeroRated ★ 3.0