Titles you rated
The 8 ShowRated ★ 1.5- 특수사건전담반 TENRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 2.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Where Is My HomeRated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 3.5
- The Condor Heroes 95Rated ★ 5.0
- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Giant Peng TVRated ★ 4.0
Steel Troops Season 1Rated ★ 3.5
Queen: Love and WarRated ★ 3.5
Flower Crew: Joseon Marriage AgencyRated ★ 3.0- Toy Soldiers 2Rated ★ 3.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.0
VIPRated ★ 4.0