Movies
Ratings
240
Django UnchainedRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 5.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 3.5
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 1.5
Spider-ManRated ★ 2.5
UpRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Soul SurferRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 3.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0