Movies
Ratings
297
The Green KnightRated ★ 2.0
The SpiesRated ★ 4.5
The Ides of MarchRated ★ 4.0
21 Jump StreetRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 4.0
AshfallRated ★ 3.5
The ChessplayerRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Innocent WitnessRated ★ 3.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.5
BoyhoodRated ★ 5.0
Keys to the HeartRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
The Spy Gone NorthRated ★ 5.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.5
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.0