Titles you rated
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
You Drive Me CrazyRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 5.0
Heart Signal Season 3Rated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0