Movies
Ratings
250
The HousemaidRated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 4.0
Sound of MetalRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.5
Sunset BoulevardRated ★ 4.5
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Small Things Like TheseRated ★ 4.0
From Dusk Till DawnRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 3.5
Art Museum by the ZooRated ★ 4.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.5
The UnjustRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0