Series
Ratings
12
LarvaRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 2.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5