Series
Ratings
30- すいかRated ★ 5.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 4.0
Land of the LustrousRated ★ 4.5
AjinRated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Light of My LionRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Moon KnightRated ★ 4.0
Do Not Say MysteryRated ★ 4.5
Life on MarsRated ★ 5.0
Wind BreakerRated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 3.5