Movies
Ratings
400
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 3.5
Ghost in the ShellRated ★ 4.5
AkiraRated ★ 3.5
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 3.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 4.0- In the Mood for Love-25th Anniversary Special EditionRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
HuntRated ★ 4.0
Nobody Loves MeRated ★ 3.5
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.5
What Women WantRated ★ 2.5
Kick-AssRated ★ 2.5
What Happens in VegasRated ★ 2.5
A LoveRated ★ 2.0
Wild ChildRated ★ 2.5
My Boss, My HeroRated ★ 3.0- She s On DutyRated ★ 2.5
Dancing QueenRated ★ 2.5
No Strings AttachedRated ★ 2.5