Series
Ratings
42
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Snow White with the Red HairRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 4.0
Extraordinary YouRated ★ 4.5
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.5
Blue Spring RideRated ★ 4.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Devil InspectorRated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 4.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5
Marvel's Agent CarterRated ★ 4.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 5.0
Kamisama Kiss 2Rated ★ 4.0