Movies
Ratings
160
Kizumonogatari -Koyomi Vamp-Rated ★ 5.0
Robot DreamsRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 4.0- Doraemon: Nobita and the New Steel Troops: ~Winged Angels~Rated ★ 4.5
Doraemon: Nobita's DinosaurRated ★ 4.5- Doraemon the Movie: Nobita's Secret Gadget MuseumRated ★ 4.0
Doraemon: Nobita's Great Battle of the Mermaid KingRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.5- GANGNAM ZOMBIERated ★ 1.0
MinionsRated ★ 3.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.0
Words Bubbling Up Like CiderRated ★ 3.5
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5- Crayon Shin-chan: Invasion!! Alien ShiririRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Fast Asleep! The Great Assault on Dreamy World!Rated ★ 3.0