Series
Ratings
300- TsukimonogatariRated ★ 4.5
- HanamonogatariRated ★ 4.5
- 恋物語Rated ★ 4.0
- That Time I Got Reincarnated as a Slime OADRated ★ 2.5
- Tensei shitara Slime Datta Ken: Coleus no YumeRated ★ 3.0
- Nukitashi the Animation Seiranto Ver.Rated ★ 3.0
Yosuga no SoraRated ★ 2.0- 鬼物語Rated ★ 4.5
The Demon King's Daughter Is Too Kind!!Rated ★ 3.5
Sankarea: Undying LoveRated ★ 4.0
To Love-Ru-Darkness 2Rated ★ 4.0- 囮物語Rated ★ 4.0
To Love-Ru-DarknessRated ★ 4.0- GunbusterRated ★ 4.0
Reincarnated as the Daughter of the Legendary Hero and the Queen of SpiritsRated ★ 2.5- 傾物語Rated ★ 4.5
- 猫物語(白)Rated ★ 4.5
Happy Sugar LifeRated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 3Rated ★ 3.5
Nekomonogatari (Kuro)Rated ★ 4.5