Series
Ratings
12
Badly In Love Season 1Rated ★ 2.5
The Good PlaceRated ★ 5.0
BoJack HorsemanRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0- Lee Sora's ProposeRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 3.5
SNL Korea Reboot Season 4Rated ★ 5.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
SomebodyRated ★ 3.0