Series
Ratings
385
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
Still, Life Goes OnRated ★ 4.0
RebootRated ★ 3.0
DestinyRated ★ 2.0
She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 3.0
DearestRated ★ 4.0
Reunion ~Silent Truth~Rated ★ 2.5- Ms. Undercover BossRated ★ 4.5
- HonourRated ★ 3.0
Brush Up LifeRated ★ 4.5
Lawless LawyerRated ★ 2.0
Dream HighRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.0- Ugly CakeRated ★ 3.0
365: Repeat the YearRated ★ 4.0
KairosRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.0
Dr. Stone Stone WarsRated ★ 2.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 2.0