Series
Ratings
113
Scott Pilgrim Takes OffRated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Carmen SandiegoRated ★ 3.5
Non Non BiyoriRated ★ 2.0
My Love Story!!Rated ★ 4.5
BarakamonRated ★ 5.0
Fire ForceRated ★ 1.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 0.5- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 4.0
Dogs Are IncredibleRated ★ 4.0- Fairy TailRated ★ 3.0
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 5.0
- Pokemon Diamond & PearlRated ★ 5.0
Lee Soo Geun and Kim Byung Man's High SocietyRated ★ 3.5
TorikoRated ★ 4.0