Movies
Ratings
148- FarewellRated ★ 2.0
MydearRated ★ 3.0
PersonaRated ★ 3.5- I Love You, CustomerRated ★ 3.0
- Not HumanRated ★ 2.5
- GhostruggleRated ★ 3.0
- AuroraRated ★ 2.0
- BugRated ★ 4.0
- Everything of KeyRated ★ 3.0
Light It Up at 2 AMRated ★ 3.0
Things that DisappearRated ★ 3.0
An Elephant Sitting StillRated ★ 3.0- Elephant in the DarkRated ★ 3.0
- HomeRated ★ 1.0
Father never criesRated ★ 3.5
The Sea on the Day When the Magic ReturnsRated ★ 3.0- Notes from the UnknownRated ★ 3.5
- SwimmingRated ★ 3.5
- Time to Be StrongRated ★ 3.0
- PollockRated ★ 3.5