Titles you rated
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
ERASEDRated ★ 4.0
MotherRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
Long VacationRated ★ 4.5
Tokyo RevengersRated ★ 3.5
Slam DunkRated ★ 3.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 3.5
Junji Ito CollectionRated ★ 3.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Higurashi When They CryRated ★ 4.0
Higurashi: When They Cry – GouRated ★ 4.5
Higurashi When They Cry - SOTSURated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 4.5