Titles you rated
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Hunter X HunterRated ★ 4.0
Girls Band CryRated ★ 4.0- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 3.5
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 4.0
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 3.5
- 원피스 4기Rated ★ 3.5
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 3.5
- 원피스 3기Rated ★ 3.5
- 원피스 2기Rated ★ 3.5
Mob Psycho 100 II: The First Spirits and Such Company Trip ~A Journey that Mends the Heart and Heals the Soul~Rated ★ 3.0
Mob Psycho 100 IIRated ★ 3.5
The Boyfriend Season 2Rated ★ 3.0
Keep Your Hands Off Eizouken!Rated ★ 3.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
Kaiju No.8 Hoshina's Day OffRated ★ 2.0
My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 4.5
BURN THE WITCH #0.8Rated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 3.0