Series
Ratings
88
HyoukaRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 5.0
Star Wars: The Clone Wars Season 1Rated ★ 5.0
Star Wars: The Clone Wars Season 2Rated ★ 5.0
Star Wars: The Clone Wars Season 4Rated ★ 5.0
Star Wars: The Clone Wars Season 5Rated ★ 5.0
Star Wars: The Clone Wars Season 6Rated ★ 5.0
Star Wars: The Clone Wars the Final SeasonRated ★ 5.0
Star Wars: The Clone Wars Season 3Rated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 1.5- Men on a MissionRated ★ 1.5
Street Food Fighter 2Rated ★ 5.0