Series
Ratings
68- Chat Hearts2HeartsRated ★ 3.0
- She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 3.5
There's No Freaking Way I'll Be Your Lover! Unless…Rated ★ 2.5
Akebi's Sailor UniformRated ★ 5.0
Takopii's Original SinRated ★ 4.0
School-Live!Rated ★ 4.0
Tokyo Magnitude 8.0Rated ★ 2.5
Rock Is a Lady's ModestyRated ★ 5.0
A Ninja and Assassin Living TogetherRated ★ 4.0
Food for the SoulRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 4.0- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 4.0
- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 4.0
BanG Dream! Ave MujicaRated ★ 3.0
WakakozakeRated ★ 4.0
She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 3.5
Beastars Season 2Rated ★ 2.5
Beastars Season 1Rated ★ 4.5
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 3.0
AYAKA is in LOVE with HIROKORated ★ 3.0