Movies
Ratings
134- The UglyRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.5- Omniscient ReaderRated ★ 2.0
Don't Look UpRated ★ 2.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 3.5
Detective Conan: The Bride of HalloweenRated ★ 3.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 4.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
Love UntangledRated ★ 2.5
Kraven the HunterRated ★ 2.0
John WickRated ★ 3.5
MantisRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Venom: The Last DanceRated ★ 2.0